Звіти лікарні

 Протягом серпня – листопада до лікарні звернулося 369 осіб із областей, де проводиться  антитерористична операція. У тому числі до лікарів амбулаторно-поліклінічної служби звернулося 94 особи, до лікарів-педіатрів 203 дитини, до травматологічного пункту 22 особи, до травматологічного офтальмологічного пункту - 3 особи. Госпіталізовано до відділень стаціонару 46 осіб.

 

            Аналіз звернень до дитячих поліклінік показує, що основна кількість звертається з приводу постановки дітей на облік до лікаря-педіатра. При зверненні діти оглядаються лікарем-педіатром, а також «вузькими» спеціалістами,  їм призначаються обстеження за бюджетні кошти (загальноклінічні та інструментальні обстеження в межах лікарні).

            Найбільша кількість амбулаторних пацієнтів поліклінік для дорослих звертаються  до лікарів-ендокринологів і це – хворі на цукровий діабет. Із 20 хворих, що звернулися, 14 мають інсулінзалежну форму цукрового діабету. Вони забезпечені інсулінами безоплатно. Тимчасово внесені до реєстру на цукровий діабет. 4 хворих із ускладненнями  захворювання госпіталізовані до ендокринологічного відділення.

            20 осіб проживають тимчасово у гуртожитку аграрного університету. Усі вони  активно викликані до поліклініки, їм проведено медичний огляд, у тому числі  флюорографічне обстеження.

            Обстеження пацієнтам, що прибули із Донецької та Луганської областей, у лікарні проводиться безоплатно.

             На облік у жіночій консультації узято 10 вагітних жінок. При загрозі вагітності   вони госпіталізуються до гінекологічного відділення або відділення патології вагітних. За цей період до гінекологічного відділення було госпіталізовано 3 вагітних, до ВПВ - 7 вагітних. В акушерському відділенні народило 8 жінок, евакуйованих із зони АТО.

            На травмпункті надана допомога 22 хворим із скелетною травмою, 2 з яких госпіталізовані, а 1 проведено оперативне втручання. 

            Госпіталізація до стаціонарних відділень:

- неврологічне відділення - 2 особи із закритою черепно-мозковою травмою,

- травматологічне відділення - 2 особи, 

- гінекологічне відділення - 4 особи ( 3 із загрозою переривання вагітності,

1 - для оперативного лікування),

- відділення патології вагітних - 7 осіб,

- нефрологічне відділення - 4 особи , у т.ч.  2 особи  із ХНН 1У ст.,

- хірургічне відділення - 1 особа,

- акушерське відділення - 8 осіб,

- офтальмологічне відділення - 5 осіб, у т.ч.3 особи прооперовані з приводу катаракти,

- кардіологічне відділення - 3 особи,

- терапевтичне відділення - 1 особа,

- ендокринологічне відділення - 4 особи.

            Крім того, у стаціонарних відділеннях проліковано 5 військовослужбовців (1- травматологічне, 2- хірургічне, 1- нефрологічне, 1- неврологічне).

            Надавалася амбулаторна допомога 2 військовослужбовцям, які довготривало перебували у полоні, а також їх сім’ям. Проведено загально-клінічні та інструментальні обстеження на безоплатній основі, надана консультативна допомога «вузьких» спеціалістів, 1 полонений та 1 особа із  сім’ї проліковані у денному стаціонарі.

 

Заступник головного лікаря С. В. Пшенична

01.12.2014

 

Про лікарню