Дитяча поліклініка №1

 

Місцезнаходження: м. Херсон, вул. Комарова 2

Дитяча поліклініка №1 в сфері своєї діяльності здійснює комплекс профілактичних, діагностичних та лікувальних заходів, спрямованих на профілактику захворювань та збереження здоров’я дітей. Ведуть прийоми лікарі-педіатри та спеціалісти за 12 напрямками.

Під наглядом медичних працівників знаходиться 9754 дітей від 0 до 18 років, які обслуговуються за дільничним принципом. В середньому на одну дитину в рік приходиться 18,1 звернень за медичною допомогою, з них 15,3 відвідувань в поліклініку, 2,8 відвідувань на дому.  З 2000 року в дитячій поліклініці №1 функціонують 2 спеціалізовані денні стаціонари для реабілітації дітей з неврологічною й офтальмологічною патологією, де протягом року отримують лікування більше  1 тис. дітей. З вересня 2012 відкрито міський Центр охорони зору для дітей та підлітків. В дитячій поліклініці, крім кабінетів прийому лікарів-педіатрів та лікарів-спеціалістів, функціонують кабінети: рентгенологічний, фізіотерапевтичний, масажу, процедурний, щеплювальний, забору крові, кабінет здорової дитини та підтримки грудного вигодовування.

Дитяча поліклініка №1 у 2008 році атестована комісією ЮНІСЕФ на відповідність званню «Лікарня, доброзичлива до дитини», яке підтвердила у травні 2011 року. 

Щороку в лікарні виділяються кошти на отримання медикаментів за безкоштовними рецептами для дітей пільгових категорій. Вивчаються питання забезпечення дітей-інвалідів життєво-необхідними засобами реабілітації.

Медична допомога дітям надається протягом дня з 8.00 до 16.00.

Контактні телефони:

Реєстратура – 31-61-06

 

Поліклініку очолює заступник головного лікаря з педіатричної служби
Панченко Людмила Миколаївна.

 

Про лікарню