Поліклініка №3

Поліклініка №3 розташована у мікрорайоні «Корабел». Вона максимально наближена до населення, яке мешкає у мікрорайоні, і тому  надання  первинної  медико-санітарної медичної допомоги  дорослому населенню стає більш доступним. Чисельність населення складає 17573. До складу поліклініки входить відділення загальної практики - сімейної медицини. Сімейними лікарями надається  кваліфікована первинна медико-санітарна допомога безпосередньо в поліклініці і вдома. Щоденно до них звертається більше 200 пацієнтів.

 

Диспансеризації населення , охоплення профілактичними оглядами , які проводяться у відділенні, направлені на своєчасне виявлення хронічних захворювань (особливо ВІЛ, туберкульозу, онкозахворювань, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця ) та проведення необхідних лікувально-профілактичних та оздоровчих заходів.

Лікування, обстеження та  оздоровлення пацієнтів проводиться згідно Локальних Протоколів надання медичної допомоги по кожному захворюванню. Сімейними лікарями використовуються сучасні лікарські засоби з максимальним терапевтичним ефектом та мінімальними побічними діями

Лікувально - діагностична служба поліклініки має сучасну клініко-діагностичну лабораторію, кабінет масажу, фізіотерапії, рентгенівських досліджень, онкооглядів, процедурний кабінет, кабінети збору мокротиння та амбулаторно-контрольованого лікування.

Оздоровлення хворих проводиться  в умовах денного стаціонару, який функціонує на 10-ти ліжках. Щорічно в ньому лікується  біля 600 хворих, у т.ч. ветерани війни, інваліди загального захворювання та диспансерні хворі.

Для лікування літніх і важкохворих людей широко застосовуються домашні стаціонари.

Також невід'ємним напрямком роботи поліклініки є надання першої медичної допомоги при гострих захворюваннях, травмах, отруєннях та інших невідкладних станах; своєчасна госпіталізація хворих, які потребують стаціонарного лікування.

Важливим напрямком роботи поліклініки є профілактика та раннє виявлення туберкульозу методом флюорографічного обстеження та аналізу мокротиння.  У поліклініці працює кабінет амбулаторно-контрольованого лікування хворих на туберкульоз, які не виділяють збудника у навколишнє середовище. Кількість пролікованих хворих зростає з кожним роком.

Кваліфіковану допомогу населенню  надають також і лікарі вузьких спеціальностей: хірург, невропатолог, офтальмолог, стоматолог, гінеколог. Записатися на прийом до цих фахівців можна у реєстратурі, де знаходяться листи самозапису пацієнтів на поточний тиждень.

 

Завідуюча поліклінікою №3 
Кифорук  Олена Олександрівна, лікар - терапевт   вищої категорії

Старша медична сестра 
Картавих  Людмила Анатоліївна
Медична сестра вищої категорії

 

Контактні телефони:

Завідуюча поліклінікою: (0552) 27- 17 – 87

Реєстратура:(0552)   27-18-51, 0952853303

 

 

 


 

Про лікарню

Стаціонарна служба