Дитяча поліклініка №3

 

Місцезнаходження: м. Херсон, пров. Береговий 3

 

В сфері своєї діяльності дитяча поліклініка №3 здійснює комплекс профілактичних, діагностичних та лікувальних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дитячого населення мікрорайону «Корабел». Під наглядом медичних працівників знаходиться 4067 дітей від 0 до 18 років. Обслуговування дітей здійснюється за дільничним принципом лікарями-педіатрами дільничними та лікарями загальної практики сімейної медицини.

 

З 1990 року в дитячій поліклініці  організований денний стаціонар загальносоматичного профілю на 10 ліжок, в якому діти отримують реабілітаційний курс лікування – ЛФК, масаж, фізіотерапевтичні процедури, фітотерапія. За рік в денному стаціонарі отримують лікування більше 600 дітей.

 

В дитячий поліклініці №3 організовано прийом лікарів-спеціалістів: невролога, офтальмолога.

 

Функціонуючі «Кабінет здорової дитини та підтримки грудного вигодовування» та денний стаціонар дозволили організувати ефективну роботу щодо виховання здорової дитини й оздоровлення дітей диспансерної групи.

 

Дитяча поліклініка №3 у 2008 році атестована комісією ЮНІСЕФ на відповідність званню «Лікарня, доброзичлива до дитини», яке підтвердила у травні 2011 року. 

 

Медична допомога дітям надається протягом дня з 8.00 до 16.00.

Контактні телефони: Реєстратура – 27-16-13.

 

З 2007 року по теперішній час завідує поліклінікою Литвиненко Олена Іванівна – лікар-педіатр вищої категорії (тел. 27-31-34). 

 

 

Про лікарню

Стаціонарна служба