Поліклініка №1

Поліклініка №1 є структурним  підрозділом  Комунального некомерційного підприємства "Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних" Херсонської міської ради і обслуговує доросле населення  центральної частини Корабельного району у чисельністю 37.9 тис. Очолює поліклініку Пшенична Світлана Василівна, яка працює на цій посаді з 1998р., має вищу кваліфікаційну категорію. Контактний телефон 26-35-20.

Старша мед.сестра  поліклініки Мосьпан Людмила Василівна, працює на посаді з 1987 року, має вищу  кваліфікаційну категорію .

Контактний телефон 46-07-78.

Телефон реєстратури 32-84-38.


У поліклініці працює 43 лікаря, 18 з яких мають вищу кваліфікаційну категорію, 17- першу кваліфікаційну категорію.

Медична допомога надається по  18 спеціальностям.

Щорічно до поліклініки реєструється 360-380 тис. відвідувань , вдома обслуговується більше 50 тис.  викликів.

У поліклініці функціонують реєстратура, процедурний, щеплювальний кабінети, перев’язувальні та гіпсова, чоловічий та жіночі оглядові кабінети, кабінети амбулаторно-контрольованого лікування та збору мокротиння. флюорокабінет, кабінети прийому дільничних   терапевтів та сімейних лікарів , а також спеціалістів  інших фахів.

Функціонує  денний стаціонар сімейного лікаря, де лікується  щорічно більше 1 тис. хворих. В комплекс лікування включається фітотерапія, фізіотерапевтичні процедури, масаж та  ЛФК. Створено комфортні умови  для перебування пацієнтів.

До складу  поліклініки  входять:

1. Два відділення  первинної медико - санітарної допомоги для надання   первинної медико-санітарної допомоги  по дільничному  та сімейному принципу, у т.ч.  вдома. Пріоритетними напрямками діяльності відділень  є здійснення  первинної та вторинної  профілактики захворювань,  раннє виявлення   суспільно-значущих  та  соціально – небезпечних хвороб. Лікарями первинної ланки  здійснюються  усі необхідні профілактичні, діагностичні , лікувальні та  реабілітаційні  заходи, спрямовані  на зміцнення здоров’я населення на  території , що  обслуговується.

 

2. Хірургічне відділення, призначене для надання кваліфікованої   медичної допомоги пацієнтам з хірургічною ,  ортопедо - травматологічною , урологічною і онкологічною  патологією.

Щорічно в умовах поліклініки  лікарями – хірургами  здійснюється  більше 3 тис. амбулаторних хірургічних втручань.

Лікар-уролог поліклініки  проводить діагностику, лікування та профілактику захворювань  сечовидільної системи  у чоловіків  і жінок  із застосуванням  сучасних методів  дослідження та схем  терапії.

Головним завданням лікаря – онколога   є спеціалізоване лікування онкологічних хворих ,  організаційно - методична робота  серед лікарів поліклініки  по  ранньому виявленню  раку.

Лікарями –травматологами надається  невідкладна  та  планова, у т.ч. реабілітаційна,  допомога хворим  травматологічного профілю при захворюваннях та травмах.

Допомога жінкам  з  патологією молочних залоз  надається  лікарем -мамологом ,   який проводить   діагностику  ракових та  передпухлинних захворювань , а  також реабілітацію   хворих   у післяопераційному періоді.

 

3. Лікарі офтальмологічного відділення  проводять   прийом та надання медичної допомоги хворих з гострою та хронічною офтальмологічною патологією ,  профілактичні огляди населення  для виявлення глаукоми в ранніх стадіях з використанням   експрес-методу  пневмотонометром Reichert 7cr.

 

4. Фахівці отоларингологічного відділення   здійснюють  комплекс  профілактичних заходів, спрямованих на зниження  захворюваності з приводу  патології лор – органів.

 

5. Неврологічне відділення поліклініки  надає кваліфіковану консультативно-діагностичну  і лікувально-профілактичну допомогу хворим  з ураженнями центральної і периферійної  нервової системи.

Відділення працює за принципом індивідуального і цілісного підходу до лікування із застосуванням  методів  фізіотерапії, лікувальної фізкультури та  інше . У комплексі лікувальних  заходів широко використовується метод паравертебральних і внутрішньо-хребетних блокад з анестетиками, гормональними і вітамінними препаратами.        

З метою здійснення ранньої діагностики і лікування хворих з початковими проявами захворювань судин головного мозку у відділенні організований і працює кабінет церебро-васкулярної патології.  

Окрім амбулаторного прийому, лікарі-невропатологи проводять консультації вдома для нетранспортабельних хворих. 

 

Про лікарню