Рентгенологічне відділення

Завідуючий рентгенологічним відділенням Чеботарев Олександр Едуардович, лікар - рентгенолог вищої категорії. 

Старший рентгенлаборант відділення Моїсейченко Вікторія Вікторівна, має  вищу  категорію, на посаді з 2005р.

  

До складу рентгенологічного відділення лікарні входять :

- 6 рентгендіагностичних кабінетів

- 2 флюорографічні кабінети

- 1 мамографічний кабінет

- 5 пересувних  палатних апаратів

 

Рентгендіагностичні та флюорографічні  кабінети відділення  знаходяться  в стаціонарному корпусі  та  в  поліклініках   №1 ( вул. Комарова,2), №2 ( пр. Будівельників,20), №3 ( пр. Береговий,3).

Рентгенкабінет, який знаходиться у стаціонарі, оснащено сучасним цифровим рентгендіагностичним комплексом «КРЦД – 03 - Альфа» ( Країна-виробник Корея). На ньому проводяться  рентгендіагностичні обстеження органів грудної порожнини, органів черевної порожнини,  рентгенологічні обстеження нирок, жовчо - вивідних та сечо - вивідних шляхів, шлунку та кишковника. 

 

Рентгенкабінет травматологічного пункту  оснащений новим рентгенапаратом Opera  RT 20 ( Країна-виробник Італія) та призначений для  обстеження суглобно-кісткової системи.  Це компактний рентгенографічний апарат з інноваційними характеристиками, а саме:

- легкості в експлуатації;

- швидкості проведення обстеження;

- забезпечення комфорту пацієнта;

- незначні габарити.  

Рентгенівське обладнання дозволяє швидко та якісно провести рентгенографічне обстеження на каталці пацієнтів у тяжкому стані або з обмеженими можливостями пересування одночасно в двох проекціях. Пропускна здатність 60 плівок в годину. 

Час, необхідний для отримання готового сухого знімку, не більше 3 хв. 

Максимальне навантаження на стіл 180 кг, що збільшує ресурс експлуатації апарату та обстеження пацієнтів з великою вагою. Конструкція апарату дозволяє значно зменшити  променеве навантаження на пацієнта та забезпечує повний і швидкій доступ до всіх анатомічних частин тіла з будь – якого боку без переміщення пацієнта.  

Флюорографічні кабінети поліклінік №1 та №2  оснащено новими  цифровими  флюорографами  12Ф9 Україна ( Харків), на яких проводяться  скринінгові  флюорографічні обстеження населення району на виявлення туберкульозу та   новоутворень легень.

 

У мамографічному кабінеті , розташованому у поліклініці №2 , працює цифровий мамограф (Країна-виробник Китай). За допомогою даного апарату проводиться  скринінгова мамографія,  спрямована на раннє виявлення ракових пухлин, доброякісних новоутворень та інших патологічних станів, що дозволяє  забезпечити своєчасний початок лікування. Дана методика  дозволяє своєчасно  розпізнати патологічні зміни в молочних залозах більш ніж  у 95% випадків .  Вона дає  можливість виявлення  відносно ранніх форм раку молочної залози , включаючи мінімальні ( менш 1 см.) Така діагностика покращую прогноз,  коли лікування може бути найбільш ефективним,  і збільшую відсоток органозберігаючих  операцій.

 

Про лікарню