Сімейна амбулаторія (сел. Комишани)

Основним напрямком роботи амбулаторії є надання первинної медико-санітарної допомоги за сімейним принципом. У відділенні працює 5 лікарів загальної практики, які надають багатопрофільну амбулаторну допомогу 743 сім'ям, в число яких входять мешканці сел. Комишани, а також сільське населення сел. Приозерне та сел. Благовіщенськ. 

 

До повномасштабного вторгнення до лікарів реєструвалося 35-40 тис. відвідувань, вдома обслуговувалося більше 14 тис. викликів. Наразі в умовах воєнного стану кількість відвідувань зменшилося.

Разом з тим лікарями амбулаторії надається невідкладна допомога хворим при гострих і раптових захворюваннях, травмах, отруєннях та інших нещасних випадках, проводиться амбулаторний прийом і візити додому,  своєчасна госпіталізація осіб, які потребують стаціонарного лікування.

Велика роль приділяється диспансеризації населення та проведенню комплексу профілактичних, лікувально-діагностичних і реабілітаційних заходів.

В основі роботи -  раннє виявлення прихованих форм захворювання, а також виявлення соціально значущих хвороб. Функціонують масажний, стоматологічний, фізіотерапевтичні кабінети, кабінет амбулаторно контрольованого лікування хворих на туберкульоз.

Розгорнуто денний стаціонар на 7 ліжок,  де в комфортних умовах проходять лікування хворі, які не вимагають цілодобового лікарського нагляду.

Відділення забезпечено необхідним медичним обладнанням, що дозволяє надавати якісну первинну медико-санітарну допомогу населенню. 

Лікарями амбулаторії надається консультативна допомога сім'ям з питань грудного вигодовування, виховання дітей, імунопрофілактики, планування сім'ї.  

 

 

 

Завідувач амбулаторією
Паламарчук Віктор Володимирович, 
сімейний лікар I категорії,
конт. телефон 050-26-68-417.

 

Старша медична сестра  
Лавренчук Ірина Олексіївна, 
медична сестра  вищої категорії,
конт. телефон 095-38-25-878.

 

 

 

Про лікарню

Стаціонарна служба