Дорослі поліклініки

 

 

Поліклініка №1

 

 Поліклініка №1

з/п

 

ПІБ

Посада

каб

Понеділок

30.03.2020

 

Вівторок

31.03.2020

 

Середа

01.04.2020

 

Четвер

02.04.2020

 

П`ятниця

03.04.2020

Субота

04.04.2020

 

                             ПМД №1

1

Авгайтіс Сергій

Сергійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

52

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

 

2

Бондаренко Марина Віталіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

71

-

-

-

-

-

 

3

Ворко

Любов Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

51

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

4

Антонюк

Валентина Петрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

5

Зімін

Юрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

 

11

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

6

Нахаба

Тетяна Павлівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

19

8.00-11.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-11.00

12.00-16.00

 

7

Нетеса Ірина

Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

56

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

8

Халявка Ірина

Олександрівна

 

 

Лікар загальної практики-сімейної медицини

53

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

9

Потьомкін

Віктор Володимирович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

56

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

10

Костенко

Лариса Миколаївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

72

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

11

Спіцин

Олександр Костянтинович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

45

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

12

Білявська Олена Олексіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

31

12.00-16.00

8.00—12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-13.00.

13

Іващенко Анастасія Олексіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

24

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

14

Гаврилюк Вєроніка Василівна

Лікар-терапевт дільнич.

11

курси

курси

курси

курси

курси

 

15

Сокрушаєва Галина Іванівна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

23

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

   12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

Відділення ПМД-№3

1.

Паламарчук Віктор

Володимирович

завідуючий

відділенням

4

-

-

-

-

Планова відпустка з 20.03-05.04.20

 

2.

Тайстра

Оксана  Олексіївна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

8.00-12.00

3.

Непомняша Оксана

Володимирівна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

 

4.

Вербицький

Олексій  Петрович

лікар загальної практики-сімейний лікар

2

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

Приозерне

 

5.

 

 

 

Калмиков

Віктор  Парменович

 

 

 

лікар загальної практики-сімейний лікар

 

 

2

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

8.00-12.00

 

Хірургічне відділення

1

Чумарін Кирило

Олександрович

лікар-хірург

22

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-13.00

2

Савчук Анатолій

Миколайович

Лікар-хірург

21

відпустка

-

-

-

-

 

3

Ботвінов Євген

Юрійович

лікар - хірург

21

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-13.00

4

Пшеничний Юрій

Афанасійович

лікар ортопед-

травматолог

18

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

5

Пивовар Дмитро

Віталійович

лікар-

21

-

-

-

8.00-14.00

8.00-14.00

 

6

Муренець Едуард

Владиславович

Лікар-уролог

26

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

-

7

Зуєва Галина

Іванівна

Лікар-травматолог

18

-

-

-

-

-

-

 

Отоларінгологічне відділення-

1.

Матяшова

Наталія Василівна

Завідувачка отоларинго-

логічним відділенням

47

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

 

2.

Ільїна Людмила

Миколаївна

Лікар-отоларинголог

46

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

3.

Терпак  Петро

Михайлович

 

 

 

Лікар-отоларинголог

46

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

 

Неврологічне відділення

 

 

 

 

 

 

 

1.

Березняков Олег

Семенович

Лікар-невропатолог

44

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

 

2

Литвиненко Олена

Вікторівна

Лікар-невропатолог

12

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

3.

Іваницький Павло

Петрович

Лікар-невропатолог

12

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

4

Плохута Лариса

Вікторівна

Лікар-невропатолог

12

-

-

-

-

-

 

 

Офтальмологічне відділення

1.

Воробьйова Наталія

Іванівна

Зав. відділенням

43

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

8.00-12.00

2.

Новицька Олена

Олександрівна

 

лікар-офтальмолог

43

-

-

-

-

-

-

3.

Берьозова Людмила

Петрівна

Лікар-офтальмолог

48

відпустка

-

-

-

-

-

 Консультативне відділення

1.

Соколова Алла

Петрівна

 

Лікар-інфекціоніст

57

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

-

2.

Бондаренко

Тетяна Михайлівна

 

Лікар-гастроентеролог

28

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-9.45

-

3.

Гузлаєва

Ольга Федорівна

 

Лікар-кардіолог

8

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-12.00

12.00-16..00

-

4.

Любаєва

Валентина Михайлівна

 

Лікар-кардіолог

8

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

12.00-16.00

8.00-12.00

-

5.

Рудченко

Ірина Андріївна

 

Лікар-ревматолог

27

відпустка

-

-

-

-

-

6.

Георгієва

Ольга Ярославівна

 

лікар-ендокринолог

50

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

7.

Яковенко Людмила

Олександрівна

 

Лікар-пульмонолог

33

8.00-11.00

11.30-14.00

11.00-13.00

11.30-14.00

8.00-11.00

-

9.

Шабельникова

Людмила Миколаївна

 

Лікар-терапевт

27

8.00-14.00

8.00-14.00

 8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

10.

Зирівна   Тетяна

Завенівна

 

Лікар-

пуль монолог

33

11.30-14.00

8.00-11.00

13.00-16.00

9.00-11.00

11.30-14.00

 

 

 

 

Поліклініка №2

 

Поліклініка №2

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

№ каб

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Суб

30.03.2020

3103.2020

01.04.2020

02.04.2020

03.04.2020

04.04.2020

 

ПМД № 4

 

Юрків Світлана Михайлівна

сімейний лікар

318

-

-

-

-

-

-

 

Шмиголь Василь Павлович

терапевт дільничний

313

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08.00-11.00

      

Ріцик Анатолій Ойратович

терапевт дільничний

313

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

-

 

Сакович Тетяна Олексіївна

терапевт дільничний

322

-

-

-

-

-

-

 

Гетьманцева Тетяна Михайлівна

сімейний лікар

324

-

-

-

14:00-18:00

08:00-12:00

08.00-11.00

 

Чопанова Тетяна Андріївна

терапевт дільничний

325

-

-

-

-

-

-

 

Воробель Володимира Володмирівна

терапевт дільничний

325

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

10.00-13.00

 

Василенко Євгенія Олексіївна

сімейний лікар

312

-

-

-

-

-

-

 

ПМД № 5

 

Павелків  Зіновій Іванович

Завідувач

ПМД № 5

412

14:00-18:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08.00-11.00

 

Паніна Анастасія Ігорівна

сімейний лікар

415

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

 

 

Мороз Людмила Іванівна

терапевт дільничний

409

12:00-16:00

08:00-12:00

-

-

-

-

 

Данилюк Олександра Степанівна

терапевт дільничний

409

-

-

14:00-18:00

08:00-12:00

12:00-16:00

10.00-13.00

 

Кабанова Наталія Петрівна

терапевт дільничний

408

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

 

Кац Ірина Володимирівна

сімейний лікар

408

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

14:00-18:00

-

 

 

Сарахман Ліля Валеріївна

Сімейний лікар

415

08:00-12:00

14:00-18:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08.00-11.00-

 

 

 

Павелків Наталія Василівна

кардіолог

323

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

-

 

Чайковська Ірина Сергіївна

ендокринолог

303

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

-

 

Зубріс Надія Василівна

гастроентеролог

306

08.00-14.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

-

 

Павел Галина Вадимівна

інфекціоніст

112

-

-

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

-

 

Довгополий Олег Миколайович

хірург

308

10.00-16.00

08.00-14.00

10.00-16.00

08.00-14.00

10:00-16:00

08:00-14:00

 

Рибалко В’ячеслав Володимирович

хірург

308

08:00-14:00

10.00-16.00

08:00-14:00

10.00-16.00

08:00-14:00

-

 

Зуєва   Галина Іванівна

травматолог

310

08.00-14.00

  08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14.00

08.00-14.00

-

 

Кошель

Ігор Миколайович

уролог

315

-

-

-

-

-

-

 

Новицька Олена Олександрівна

окуліст

326

08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14.00

-

 

Плохута Лариса Вікторівна

невропатолог

321

08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14.00

-

 

Ткаченко Анна Миколаївна

ЛОР

417

08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14.00

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поліклініка №3

 

Поліклініка №3

 

з/п

 

 

Відділення ПМД №6-

Поліклініка № 3

 

 

Посада

 

Каб

 

Понеділок

30.03

 

Вівторок

31.03

 

Середа

01.04

 

Четвер

02.04

 

П`ятниця

03.04

 

Субота

04.04

 

ПІБ

1.

Кифорук

Олена Олександрівна

Завідуюча

поліклініки

№  39

8.00-16.00

8.00-12.00

8.00-16.00

11.00-16.00

8.00-16.00

8.00-11.00

2.

Бондаренко

Інна Миколаївна

Сімейний

лікар

2

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

3.

Сімеоніді

Людмила Миколаївна

Сімейний

лікар

8

8.00-12.00

12.00-16.00

14.00-18.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-11.00

4.

Парфьонов

Микола Миколайович

Сімейний

лікар

4

14.00-18.00

8.00-12.00

чергування

8.00-12.00

9.00-13.00

 

5.

Кохановська

Людмила Пилипівна

Сімейний

лікар

2

9.00-13.00

14.00-18.00

9.00-13.00

14.00-18.00

8.00-12.00

10.00-13.00

6.

Остапенко

Тетяна Петрівна

Сімейний

лікар

6

12.00-16.00

9.00-13.00

11.00-5.00

9.00-13.00

11.00-15.00

 

7.

Лебедєв

Василь Васильович

Сімейний

лікар

6

 12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

14.00-18.00

 

8.

Шелдогаєв Вадим

Вікторович

Хірург

№  31

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

9.

Хазова-Іваницька

Лариса Олександрівна

Невро-патолог

№  35

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

10.

Рожков

Микола Миколайович

Гінеколог

№  33

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-13.00

11.

Михайленко Людмила Володимирівна

Гінеколог

№  33

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

12.

Слушаєв

Володимир   Ілліч

Отоларин-голог

28

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

Жіноча консультація

 

 Жіноча консультація

п/п

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

30.03

Вівторок

31.03

Середа

01.04

Четвер

02.04

П`ятниця

03.04

Субота

04.04

 

Жіноча

консультація

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Рябоконь Анастасія Олексіївна

Завідуюча жіночої консультації

10

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

 

1

Гаран Наталія Вікторівна

лікар

акушер-гінеколог

15

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

2

Стрикаленко

Наталія Юхимівна

лікар

акушер-гінеколог по плануванню сім'ї

4

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

3

Тищенко

Оксана Володимирівна

лікар

акушер-гінеколог

4

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

4

Гайдамака Світлана Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

9

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

5

Ващенко

Зінаїда Василівна

лікар

акушер-гінеколог з

діагностики та лікування безпліддя

6

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

6

Кучеренко

Ганна Ігорівна

лікар

акушер-гінеколог

1

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

7

Муравйова

Наталія Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

1

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

8

Галега

Валентина Іванівна

лікар акушер-гінеколог з невиношування вагітності

5

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

10

Колотинський

Віктор Михайлович

лікар

акушер-гінеколог

2

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

11

Топчий

Алла Миколаївна

лікар

акушер-гінеколог

15

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

12

Мединська

Лариса Михайлівна

лікар

акушер-гінеколог

3

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

13

Антіпова

Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

3

відпустка

відпустка

Комишани

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

14

Правдива Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

6

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

Відпустка

15

Веденєєв

Андрій Геннадійович

лікар

акушер-гінеколог

9

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

 

16

Прилуцька

Оксана Сергіївна

 

лікар

акушер-гінеколог

7

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

17

Яцик

Ірина Євгеніївна

лікар

акушер-гінеколог

7

  відпустка

    відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

18

Шахман Наталія Володимирівна.

лікар

акушер-гінеколог

6

_

_

_

_

_

08:00-13:00

19

Котко Яна Олексіївна

лікар

акушер-гінеколог

7

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

 

 

 

   

 

   

 

Про лікарню