Відділення невідкладної гнійної хірургії та діабетичної стопи

У відділенні надається спеціалізована хірургічна допомога хворим на цукровий діабет з гнійно-некротичними ураженнями стоп (синдром діабетичної стопи):

  • інфікована трофічна виразка стопи,
  • абсцес,
  • флегмона,
  • остеомієліт,
  • гнійний артрит,
  • гангрена пальців та всієї стопи.

Виконуються сучасні оперативні втручання, застосовуються передові технології, спрямовані на максимальне збереження стопи та функції ходьби.

При розлогих гангренах внаслідок атеросклерозу та цукрового діабету проводяться ампутації нижніх кінцівок.

Надається хірургічна допомога хворим з абсцесами, флегмонами м’яких тканин кінцівок та тулуба, інфікованими ранами м’яких тканин, гангренами пальців, інфікованими трофічними виразками кінцівок, не пов’язаними з цукровим діабетом, гнійними ускладненнями мінно-вибухових травм.

Проводяться оперативні втручання з приводу гнійних маститів та ускладнених форм бешихи.

Здійснюється лікування гнійної інфекції, післяопераційний догляд за хворими та цілодобове спостереження за пацієнтами кваліфікованим медичним персоналом.

Відділення оснащене новим апаратом «Біоптрон Про-1» фірми «Zepter», надсучасними апаратами для вакуумної терапії ран, сучасними високочастотними інструментами для обробки кісток, подологічним скалером з алмазними фрезами, електрокоагулятором, сучасним хірургічним інструментарієм, стерилізаційним оснащенням.

 

    

 

Операційна оснащена сучасним багатофункціональним хірургічним столом, наркозною апаратурою та апаратурою для нагляду за станом пацієнта під час операції.

 

У відділенні втілено нові ефективні методики лікування хворих з синдромом діабетичної стопи та інфікованими ранами шкіри:

  • методика світлотерапії (апарат «Біоптрон Про1») – стимулює відновлювальні процеси в організмі людини, посилює імунітет та сприяє швидкому загоєнню ран;
  • інноваційна технологія вакуумної терапії ран, що раніше не використовувалась у лікувальних закладах м. Херсона;
  • проводиться видалення гіперкератозів стоп подологічним скалером «Сатурн».

 

Завідуючий відділенням

ГАНДЗЮК Віктор Михайлович, 
Заслужений лікар України,
лікар-хірург вищої категорії,
член Європейської асоціації з лікування ран (EWMA).

 

Лікар-хірург вищої категорії 
ДУНДИЧ Олег Васильович.

 

Тимчасовий Тел. відділення: +38 (099) 445 31 24

 

Про лікарню

Стаціонарна служба