Відділення гнійної хірургії

Робота відділення направлена на покращення надання спеціалізованої хірургічної  допомоги мешканцям м. Херсона та області із синдромом діабетичної стопи, гнійно-некротичними ураженнями та інфікованими ранами м’яких тканин кінцівок та тулуба, не пов’язаними з цукровим діабетом.

 

Завданням відділення є здійснювати комплекс заходів по лікуванню захворювань хірургічного профілю внаслідок гнійної інфекції, післяопераційному догляду за хворими та нагляду за пацієнтами.

Мешканцям м. Херсона та області надається хірургічна допомога із синдромом діабетичної стопи ІІ В – ІV ст. по Вагнеру (інфікована трофічна виразка, абсцес, флегмона, остеомієліт, гнійний артрит, локальна гангрена  стопи у хворих цукровим діабетом). 

Пацієнтам Корабельного району м. Херсона також надається хірургічна допомога при синдромі діабетичної стопи V ст. по Вагнеру (гангрена всієї стопи, що потребує ампутації кінцівки), абсцесах, флегмонах м’яких тканин кінцівок та тулуба, інфікованих ранах м’яких тканин кінцівок та тулуба, гангренах кінцівок внаслідок атеросклерозу, гнійних маститах, інфікованих трофічних виразках кінцівок, не пов’язаних з цукровим діабетом, та ускладнених формах бешихи.

Відділення оснащене новим апаратом «Біоптрон Про-1» фірми «Zepter», апаратом для вакуумної терапії фірми «Heaco», електрокоагулятором, сучасним хірургічним інструментарієм, стерилізаційним оснащенням.

Операційна оснащена сучасним багатофункціональним хірургічним столом, наркозним апаратом, апаратурою для нагляду за станом пацієнта під час операції.

Перев’язувальний кабінет

Лікарями відділення виконуються передові технології оперативних втручань. За пацієнтами забезпечено цілодобове спостереження кваліфікованого медичного персоналу.

Процедурний кабінет

У відділенні працюють нові ефективні методики лікування хворих з синдромом діабетичної стопи та інфікованих ран шкіри:

- методика світлотерапії  (апарат «Біоптрон Про1»)  –  стимулює відновлювальні процеси в організмі людини, посилює імунітет та сприяє швидкому загоєнню ран;

 

- інноваційна технологія вакуумної терапії ран, раніше не використовувалась у лікувальних закладах м. Херсона.

- проводиться видалення гіперкератозів апаратом «Сатурн»

 

Завідуючий відділення
лікар-хірург вищої категорії
ГАНДЗЮК Віктор Михайлович

 

Тел. відділення: (0552) 49-53-67

 

Про лікарню