Останні новини

Вийшов новий номер Дайджесту – про роботу медичних закладів у 2020 році Рекомендовані

У новому номері національної медичної стіннівки йдеться про те, як працюватимуть заклади охорони здоров’я у 2020 році за договорами з Національною службою здоров’я України.

 

Детальніше ...

НЕ ЗУПИНЯЄМОСЯ, ТВОРИМО, ВДОСКОНАЛЮЄМОСЯ! Рекомендовані

В лікарні Тропіних пройшов черговий – літній – етап конкурсу «З благоустрою закріплених територій серед структурних підрозділів». На цей раз підведення підсумків й нагородження переможців було приурочено до Дня Незалежності України.

Детальніше ...

В «ТРОПІНИХ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРИДБАНІ ДЛЯ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ АВТОМОБІЛІ ЗА КОШТИ НСЗУ Рекомендовані

Клінічна лікарня імені А. і О. Тропіних придбала три легкових автомобіля для потреб первинної ланки за рахунок коштів Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Детальніше ...

В «ТРОПІНИХ» ЗАКЛИКАЮТЬ ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД ДИФТЕРІЇ ТА ПРАВЦЯ Рекомендовані

В Україні триває кампанія з вакцинації проти дифтерії та правця. 

У МОЗ рекомендують пацієнтам зробити щеплення до вересня, оскільки з початком навчального року кількість випадків захворювання на інфекційні хвороби зростає, отже ризик виникнення спалаху підвищується.

Детальніше ...

В «ТРОПІНИХ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ ТЕСТОМАТ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО САМОТЕСТУВАННЯ НА ВІЛ ЗА СЛИНОЮ Рекомендовані

Триває робота в рамках договору про співпрацю клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних з Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу в Україні за програмою профілактики ВІЛ-інфекції та подолання епідемії.

Детальніше ...

ЦЕ – РЯТУЄ ЖИТТЯ Рекомендовані

11 липня в клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних було проведено штабне тренування з питань цивільного захисту по відпрацюванню дій медперсоналу, працівників при загрозі мінування та мінуванні будівель і споруд лікарні.

Детальніше ...

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми Рекомендовані

Щорічно до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відмічається 30 липня, одночасно у всіх областях України за ініціативи Міністерства соціальної політики проходе інформаційна кампанія, яка покликана підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

 

Детальніше ...

ЭТО УДИВИТЕЛЬНО! Рекомендовані

В акушерском отделении больницы Тропиных почти за сутки родилось четыре двойни! Среди них две двойни – «королевские»… Причём во всех четырёх случаях беременность наступила естественным путём.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню