Останні новини

В «ТРОПІНИХ» ВЖЕ ВИПИСУЮТЬ ЕЛЕКТРОНІ РЕЦЕПТИ Рекомендовані

З 1 квітня урядова програма «Доступні ліки» перейшла під управління Національної служби здоров'я України. І тепер пацієнти отримують безкоштовні ліки за електронними рецептами.

Детальніше ...

В День Перемоги медики привітали пацієнтів Рекомендовані

Сьогодні, в День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, адміністрація лікарні привітала пацієнтів, що мають статус учасника бойових дій і ветерана війни. На стаціонарному лікуванні у відділеннях зараз знаходяться 14 таких пацієнтів.

 

Детальніше ...

АРОМАТИ МИРУ... ВДЯЧНІСТЬ ПАМ'ЯТІ: колектив лікарні Тропіних бере участь у заходах з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги. Рекомендовані

8 травня, в День пам'яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни, співробітники клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних разом з головним лікарем Леонідом Ремигой взяли участь в мітингу-реквіємі на Забалковском кладовищі, поклавши квіти й лампадки до могил воїнів.

Детальніше ...

НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ КОЛЕКТИВ ЛІКАРНІ ПЕРЕДАВ НА ФРОНТ ПАСКИ Рекомендовані

Напередодні Світлого Воскресіння Христового колектив лікарні ім. А. і О. Тропіних на чолі з головним лікарем Леонідом Ремигой передав чергову посилку для наших військових на фронт.

 

Детальніше ...

Територія весни в «Тропіних» Рекомендовані

В лікарні Тропіних відбувся конкурс на кращу ділянку території, який традиційно організовується навесні, коли краса, радість й повітря зливаються в щось ціле і хочеться жити так, ніби відчуваючи цю ласку вперше.

Детальніше ...

33-тя річниця Чорнобиля ... Пам'ятаємо ... Рекомендовані

Сьогодні, в Міжнародний день пам'яті про чорнобильську катастрофу, в клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних традиційно пройшла зустріч зі співробітниками – ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

Детальніше ...

СОБЫТИЕ ТАКОГО МАСШТАБА И ТАКОГО КАЧЕСТВА В СЕГОДНЯШНЕМ ВРЕМЕНИ КАЖЕТСЯ НЕВОЗМОЖНЫМ Рекомендовані

Ровно 105 лет назад, 19 марта 1914 года (6 марта по старому стилю), в 11 часов утра больница Тропиных официально начала приём больных.

Детальніше ...

«Иногда почечные заболевания могут протекать практически бессимптомно и выявляться уже на стадии серьёзных осложнений…» Рекомендовані

Сегодня, во второй четверг марта, в Украине, как и во всём мире, отмечается Всемирный день почки. О здоровье этого органа поговорим с заведующей терапевтическим отделением №2 Херсонской городской клинической больницы им. А. и О. Тропиных Еленой СТЕПАНЕНКО.

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню