Неврологічне відділення

Неврологічне відділення поліклініки №1 надає кваліфіковану консультативно-діагностичну і лікувально-профілактичну допомогу хворим з ураженнями  центральної і периферійної нервової системи, як в поліклініці, так і удома.     

 Основними завданнями відділення є:  

- надання планової і невідкладної спеціалізованої допомоги пацієнтам неврологічного профілю;

- госпіталізація хворих в екстреному і плановому порядку,

- своєчасна діагностика і диспансеризація хронічних хворих;

- проведення реабілітаційних заходів і відновного лікування хворих диспансерної групи і інвалідів;

- вирішення питань тимчасової і стійкої  непрацездатності;

- впровадження в практику нових методів діагностики і лікування. 

 

У відділенні працює 5 лікарів-невропатологів першої категорії та 1 лікар-невропатолог П категорії. Щодня ці фахівці приймають близько 160 хворих з патологією центральної і периферійної нервової системи. Неврологічні кабінети функціонують в усіх поліклініках лікарні .Відділення працює за принципом індивідуального і цілісного підходу до лікування, раціональних схем медикаментозного лікування, фізіотерапії, лікувальної фізкультури і інших методів. У комплексі лікувальних  заходів широко використовується метод паравертебральних і внутрішньо-хребетних блокад з анестетиками, гормональними і вітамінними препаратами.         

З метою здійснення ранньої діагностики і лікування хворих з початковими проявами захворювань судин головного мозку у відділенні організований і працює кабінет церебро-васкулярної патології.    

Окрім амбулаторного прийому, лікарі-невропатологи проводять консультації вдома для нетранспортабельних хворих. Щорічно здійснюється більше 700 таких консультацій. За показаннями  організовується лікування пацієнтів в умовах стаціонару вдома. 

Діяльність неврологічного відділення проходить в тісному взаємозв'язку з іншими структурними підрозділами лікарні : відділенням функціональної діагностики, клінічною лабораторією, а також рентгенологічним і фізіотерапевтичним відділеннями.

 

  

Завідувач відділенням

лікар-невропатолог першої категорії

БЕРЕЗНЯКОВ Олег Семенович. 

 

Тел. відділення : (0552) 22-51-03

 

Про лікарню

Стаціонарна служба