Останні новини

ДИТЯЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІКАРНІ ТРОПІНИХ ЗНОВУ ПРАЦЮЄ ЗА ПРОФІЛЕМ Рекомендовані

Лікарня Тропіних повертає до звичайного режиму роботи дитяче відділення, яке майже три місяці працювало з хворими на COVID-19. За цей час, як зазначає завідувачка відділення, лікар-педіатр вищої категорії, Людмила БОГАТЧУК, було проліковано 197 пацієнтів, багато з яких мали тяжкий перебіг коронавірусної хвороби.  

 

 

– Після проведеної повної дезінфекції, вже з 6 грудня відділення почало приймати перших маленьких пацієнтів. Наразі проходять лікування 15 дітей із соматичною патологією, – розповідає завідувачка.

 

Втім, за словами фахівця, враховуючи ризик нових хвиль пандемії, дитяче відділення, як і низка інших, які відновили планову роботу, залишається в готовності знову приймати хворих на ковід, якщо буде потреба.

 

Дитяче відділення надає спеціалізовану лікувальну та діагностичну допомогу дітям до 18 років з захворюваннями верхніх та нижніх дихальних шляхів, нирок та сечовивідних шляхів, гастропатологією, алергічними проявами, захворюваннями періода новонародженості, а також ургентною патологією.

 

З діагностичною метою у відділенні використовуються загальні клінічні та біохімічні дослідження, а також інструментальні та апаратні методи обстеження – рентгенівські дослідження, ультразвукові, в тому числі з доплерографією, ФГДС, НСГ, ЕЕГ, ЕКГ.

 

У разі необхідності для консультацій залучаються фахівці вузьких спеціальностей: хірург, отоларинголог, невролог, ендокринолог, офтальмолог.

 

Розташоване відділення в окремій двоповерховій будівлі на території лікарні. Розраховане на 35 ліжок. Всі палати у відділенні двомісні, комфортні та теплі.

 

Госпіталізація дітей у відділення здійснюється за електронним направленням, яке можна отримати у сімейного лікаря або педіатра, з яким укладено декларацію про спостереження та лікування вашої дитини.  

 

Наші досвідчені та уважні лікарі, а також чуйний сестринський персонал бажають вашим дітям міцного здоров'я та завжди готові допомогти!

 

Телефони відділення:

(0552) 49-40-69 – завідувачка відділення Людмила Богатчук,

(0552) 22-50-25 – пост медичної сестри.

Про лікарню

Стаціонарна служба