Новини

У ЛІКАРНІ ТРОПІНИХ РОЗГЛЯНУТО ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЗА 1 КВАРТАЛ ТА КВІТЕНЬ МІСЯЦЬ 2022 РОКУ

Вчора на нараді з керівниками структурних підрозділів було заслухано звіт про роботу лікарні ім. А. і О. Тропіних за 1 квартал та квітень місяць 2022 року.

Детальніше ...

ВІТАЄМО СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

Сьогодні ледве не кожна публікація починається зі слова «війна». Так, вона змінила життя кожного з нас, зробивши другорядним все, що не стосується життя, здоров'я, допомоги, тиші і добра. А серед головного, серед надважливого виявилася потреба відчувати, що ми разом, потреба у зв'язку, в тому числі у зв’язку з лікарем, в отриманні вчасної допомоги від медиків, відчутті підтримки від того, на кого сподіваєшся. І от сімейні лікарі, справді, викликають відчуття того захисту, якого зараз пекуче не вистачає. Принаймні присутність лікаря, слово лікаря, його впевненість, навіть його погляд – це завжди величезна підтримка, і це спасіння – у моменти, коли ми найбільш уразливі, коли наш світ крихкий. Сімейні лікарі під час воєнного стану – то також наші захисники, яким ми віримо і за яких тримаємося. Нам є за що сказати вам, дорогі наші, величезне ДЯКУЮ! Тим паче сьогодні, у день, коли весь світ відзначає ваше професійне свято.

Детальніше ...

ЗВІСТКА ПРО ЖИТТЯ…

Акушерське відділення лікарні Тропіних історично наповнене особливим змістом – народженням життя, енергетикою світла, відчуттям щастя, яке дуже важливе у медицині. Відділення існує з дня відкриття лікарні та працює у цьому приміщенні вже 108 років.

Детальніше ...

РОЗДУМИ ЛІКАРІВ, ЩО ВПЕРШЕ ТА ПЕРШИМИ ЗІТКНУЛИСЯ З ВІЙНОЮ

Відкриття такої рубрики продиктовує саме життя, непередбачуване до відчаю, життя, за яке наші лікарі зараз повинні боротися ще відчайдушніше та сміливіше, бо війна – це завжди «ручна» трагедія, це біль, страждання і втрати, яких не мало бути… 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню