Останні новини

В ЛІКАРНІ «ТРОПІНИХ» ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ РОБОТА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ТА АКУШЕРСЬКОГО ВІДДІЛЕНЬ Рекомендовані

Враховуючи деяке зниження захворюваності та зменшення кількості госпіталізацій пацієнтів з COVID-19, з 6 грудня в лікарні Тропіних відновлюють звичайний режим роботи міське офтальмологічне відділення та акушерський стаціонар.

 

 

З питань госпіталізації, а також офтальмологічних хірургічних втручань звертайтеся до свого сімейного або лікуючого лікаря, який за показами та після необхідного обстеження надасть електронне направлення на госпіталізацію.

 

У приміщеннях зазначених відділень вже проведено необхідну санітарну обробку. Персонал відділень буде сконцентрований на лікуванні лише профільних хворих і не задіяний у наданні допомоги в інфекційних відділеннях.

 

Також продовжує надавати допомогу за профілем травматологічне відділення з міським травмпунктом, яке повністю готове до роботи у період несприятливих погодних умов.

 

У разі подальшої стабілізації епідемічної ситуації, планується перехід на звичайний режим роботи інших стаціонарних відділень, зокрема відділення загальної хірургії.

 

Разом з тим не зупиняється робота ковідних відділень, в яких зараз знаходиться 145 пацієнтів з ковід-пневмонією, 117 хворих отримують кисневу підтримку, 20 – у вкрай важкому стані, 12 хворих – на апаратах ШВЛ. Лікарі-реаніматологи роблять все можливе, аби вони вижили.

 

Тож бережіть себе. А у разі потреби, звертайтеся до нас – ми завжди раді допомогти.

 

Нагадаємо, з серпня 2020 року лікарня Тропіних була переведена в режим надзвичайної ситуації та згодом її визначено як лікарню першої хвилі у боротьбі з COVID-19. Фактично вже другий рік лікарня працює у режимі ковідного центру.

 

Телефони відділень, що відновлюють планову роботу:

(0552) 26-44-96 – офтальмологічне відділення,

(0552) 22-48-09 – акушерське відділення.

Приймальне відділення – (0552) 22-96-48.

Травмпункт – (0552) 22-55-39.

 

Про лікарню