Останні новини

В ЛІКАРНІ ТРОПІНИХ ВІДКРИТО «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» Рекомендовані

За час вакцинальної кампанії в пунктах щеплення лікарні Тропіних від коронавірусної хвороби вакциновано 76836 осіб, у т.ч. першою дозою 41704, другою – 35123 особи. В той же час отримання вакцинованими громадянами COVID-сертифікату, як внутрішнього, так і міжнародного, через застосунок  або портал «Дія», з внесенням даних про щеплення в електронну систему, затримується з об’єктивних причин (навантаження на систему).

 

 

Для можливого прискорення внесення даних та отримання згенерованих COVID-сертифікатів лікарня Тропіних відкриває телефонну «гарячу лінію» у мессенджері Viber за номером 0951011330, яка буде працювати у робочі дні з 8.00 до 16.30 (субота, неділя – вихідні).

 

Шановні! Якщо ви отримали повний курс вакцинації (два щеплення) на базі лікарні Тропіних та маєте декларацію, укладену з будь-яким сімейним лікарем, надішліть фото 2-х амбулаторних карт пацієнта, вакцинованого проти COVID-19, наданих вам під час щеплення, на цей номер, а також повідомте про необхідність отримання роздрукованого COVID-сертифікату.

 

Після обробки інформації відповідальною особою та введення даних до електронної системи, на ваш номер телефону надійде повідомлення про можливість отримати сертифікат. Адміністратор «гарячої лінії» не має спеціальних медичних знань, тому консультації з приводу медичних питань, пов’язаних з вакцинацією, за вказаним номером телефону надаватися не будуть.

 

Фото зразка амбулаторної карти пацієнта, вакцинованого проти COVID-19, додаємо.

Про лікарню