Logo

 


 

 Поліклініка №1

 

з/п

 

ПІБ

Посада

каб

Понеділок

25.05.2020

 

Вівторок

26.05.2020

 

Середа

27.05.2020

 

Четвер

28.05.2020

 

П`ятниця

29.05.2020

Субота

30.05.2020

 

                             ПМД №1

1

Авгайтіс Сергій

Сергійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

52

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

 

2

Бондаренко Марина Віталіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

71

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

3

Ворко

Любов Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

51

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

4

Антонюк

Валентина Петрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

5

Зімін

Юрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

 

11

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

6

Нахаба

Тетяна Павлівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

19

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

7

Нетеса Ірина

Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

56

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

8

Халявка Ірина

Олександрівна

 

 

Лікар загальної практики-сімейної медицини

53

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-13.00

9

Потьомкін

Віктор Володимирович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

56

-

-

-

-

-

Пл..від.

10

Костенко

Лариса Миколаївна

Завідувачка  ПМД №1

72

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

11

Спіцин

Олександр Костянтинович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

45

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

12

Білявська Олена Олексіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

31

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

13

Іващенко Анастасія Олексіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

24

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

14

Гаврилюк Вєроніка Василівна

Лікар-терапевт дільнич.

11

курси

курси

курси

курси

курси

8.00-13.00

15

Сокрушаєва Галина Іванівна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

23

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

Відділення ПМД-№3

1.

Паламарчук Віктор

Володимирович

завідуючий

відділенням

4

8.00 – 12.00

8.00 – 12.00

Приозерне

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

8.00 – 12.00

2.

Тайстра

Оксана  Олексіївна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

 

3.

Непомняша Оксана

Володимирівна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

 

4.

Вербицький

Олексій  Петрович

лікар загальної практики-сімейний лікар

2

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

 

5.

 

 

Калмиков

Віктор  Парменович

 

 

 

лікар загальної практики-сімейний лікар

 

2

 

 

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

Приозерне

8.00 – 12.00

 

Хірургічне відділення

1

Чумарін Кирило

Олександрович

лікар-хірург

22

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-13.00

2

Савчук Анатолій

Миколайович

Лікар-хірург

21

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

3

Ботвінов Євген

Юрійович

лікар - хірург

21

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

4

Пшеничний Юрій

Афанасійович

лікар ортопед-

травматолог

18

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

5

Пивовар Дмитро

Віталійович

лікар-

55

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

6

Кошель Ігор

Миколайович

Лікар-уролог

50

8.00-13.00

8.00-13.00

11.00-15.00

11.00-15.00

8.00-13.00

 

7

Зуєва Галина

Іванівна

Лікар-травматолог

18

п-ка №2

-

-

-

-

8.00-13.00

 

Отоларінгологічне відділення-

1.

Матяшова

Наталія Василівна

Лікар-отоляринголог

47

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

2.

Ільїна Людмила

Миколаївна

 

 

Лікар-отоларинголог

46

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

 

3.

Терпак  Петро

Михайлович

 

 

Лікар-отоларинголог

 

46

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-12.00

4.

Слушаєв Володимир

Ілліч

Лікар-отоларинголог

 

46

-

-

-

-

-

 

 

 

Неврологічне відділення

 

 

 

 

 

 

-

1.

Березняков Олег

Семенович

Лікар-невропатолог

44

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

-

2

Литвиненко Олена

Вікторівна

Лікар-невропатолог

44

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-14.00

10.00-16.00

-

3.

Іваницький Павло

Петрович

Лікар-невропатолог

44

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-12.00

4

Плохута Лариса Вікторівна

Лікар-невропатолог

44

-

-

-

-

-

-

 

Офтальмологічне відділення

1.

Воробьйова Наталія

Іванівна

лікар-офтальмолог

43

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-12.00

3.

Берьозова Людмила

Петрівна

Лікар-офтальмолог

48

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

 

Консультативне відділення

1.

Соколова Алла

Петрівна

 

Лікар-інфекціоніст

57

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

 

2.

Бондаренко

Тетяна Михайлівна

 

Зав.консультат.

поліклінікою

28

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-9.45

8.00-9.45

 

3.

Гузлаєва

Ольга Федорівна

 

Лікар-кардіолог

8

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

 

4.

Любаєва

Валентина Михайлівна

 

Лікар-кардіолог

8

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

5.

Рудченко

Ірина Андріївна

 

Лікар-ревматолог

27

8.00-14.00

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

6.

Георгієва

Ольга Ярославівна

 

лікар-ендокринолог

50

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

7.

Шабельникова

Людмила Миколаївна

 

Лікар-терапевт

27

планова

відпустка

-

-    -

-

-

 

8.

Зирівна   Тетяна

Завенівна

 

Лікар-

пуль монолог

33

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

 

 


 

Поліклініка №2

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

№ каб

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Суб

25.05.2020

26.05.2020

27.05.2020

28.05.2020

29.05.2020

30.05.2020

 

ПМД № 4

 

Юрків Світлана Михайлівна

сімейний лікар

318

08:00-12:00

14:00-18:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

-

 

Шмиголь Василь Павлович

терапевт дільничний

313

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-16:00

10.00-13.00

      

Ріцик Анатолій Ойратович

терапевт дільничний

313

08.00-12.00

12:00-16:00

08:00-12:00

14:00-18:00

08:00-12:00

-

 

Сакович Тетяна Олексіївна

терапевт дільничний

322

08.00-16.00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

-

 

Гетьманцева Тетяна Михайлівна

сімейний лікар

324

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

12:00-16:00

08.00-11.00

 

Воробель Володимира Володмирівна

терапевт дільничний

325

08.00-12.00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

14:00-18:00

08.00-11.00

 

Василенко Євгенія Олексіївна

сімейний лікар

312

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08.00-13.00

 

 

 

Павелків  Зіновій Іванович

Завідувач

ПМД № 5

412

12:00-16:00

08:00-12:00

14:00-18:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08.00-11.00

 

Паніна Анастасія Ігорівна

сімейний лікар

415

-

-

-

-

-

10.00-13.00

 

Мороз Людмила Іванівна

терапевт дільничний

409

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

-

 

Данилюк Олександра Степанівна

терапевт дільничний

409

12:00-16:00

08:00-12:00

14:00-18:00

08:00-12:00

12:00-16:00

-

 

Кабанова Наталія Петрівна

терапевт дільничний

408

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-16:00

12:00-16:00

08.00-11.00

 

Кац Ірина Володимирівна

сімейний лікар

408

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

-

 

Сарахман Ліля Валеріївна

Сімейний лікар

415

14:00-18:00

08:00-16:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08.00-11.00

 

 

 

Павелків Наталія Василівна

кардіолог

323

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

-

 

Чайковська Ірина Сергіївна

ендокринолог

303

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

-

 

Зубріс Надія Василівна

гастроентеролог

306

08.00-14.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-14.00

-

 

Павел Галина Вадимівна

інфекціоніст

112

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

-

 

Довгополий Олег Миколайович

хірург

308

08:00-14:00

10.00-16.00

08:00-14:00

10.00-16.00

08:00-14:00

08:00-14:00

 

Рибалко В’ячеслав Володимирович

хірург

308

10.00-16.00

08:00-14:00

10.00-16.00

08:00-14:00

10.00-16.00

-

 

Зуєва   Галина Іванівна

травматолог

310

08:00-14:00

  08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14.00

08.00-14.00

-

 

Кошель

Ігор Миколайович

уролог

315

08:00-14:00

  08.00-14.00

10.00-16.00-

10.00-16.00

08.00-14.00

-

 

Новицька Олена Олександрівна

окуліст

326

-

  08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14.00

08.00-14.00

-

 

Плохута Лариса Вікторівна

невропатолог

321

08:00-14:00

08.00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08.00-14.00

-

 

Ткаченко Анна Миколаївна

ЛОР

417

08:00-14:00

08.00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08.00-14.00

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Поліклініка №3

 

з/п

 

 

Відділення ПМД №6-

Поліклініка № 3

 

 

Посада

 

Каб

 

Понеділок

25.05

 

Вівторок

26.05

 

Середа

27.05

 

Четвер

28.05

 

П`ятниця

29.05

 

Субота

30.05.

 

ПІБ

1.

Кифорук

Олена Олександрівна

Завідуюча

поліклініки

№  39

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-11.00

2.

Бондаренко

Інна Миколаївна

Сімейний

лікар

2

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

3.

Сімеоніді

Людмила Миколаївна

Сімейний

лікар

8

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

4.

Парфьонов

Микола Миколайович

Сімейний

лікар

4

8.00-12.00

14.00-18.00

8.00-12.00

14.00-18.00

8.00-12.00

10.00-13.00

5.

Кохановська

Людмила Пилипівна

Сімейний

лікар

2

8.00-12.00

12.00-16.00

9.00-13.00

11.00-15.00

9.00-13.00

 

6.

Остапенко

Тетяна Петрівна

Сімейний

лікар

6

11.00-15.00

8.00-12.00

14.00-18.00

8.00-12.00

11.00-15.00

 

7.

Лебедєв

Василь Васильович

Сімейний

лікар

6

14.00-18.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

14.00-18.00

8.00-11.00

8.

Шелдогаєв Вадим

Вікторович

Хірург

№  31

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

9.

Хазова-Іваницька

Лариса Олександрівна

Невро-патолог

№  35

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

10.

Михайленко Людмила Володимирівна

Гінеколог

№  33

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

11.

Слушаєв

Володимир   Ілліч

Отоларин-голог

28

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

 

 

 


 

 Жіноча консультація

п/п

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

25.05

Вівторок

26.05

Середа

27.05

Четвер

28.05

П`ятниця

29.05

Субота

30.05

 

Жіноча

консультація

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Рябоконь Анастасія Олексіївна

Завідуюча жіночої консультації

10

   08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

   08:00-16:00

08:00-13:00

2

Гаран Наталія Вікторівна

лікар

акушер-гінеколог

15

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

   08:00-12:00

08:00-13:00

3

Стрикаленко

Наталія Юхимівна

лікар

акушер-гінеколог по плануванню сім'ї

4

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

   08:00-12:00

 

4

Тищенко

Оксана Володимирівна

лікар

акушер-гінеколог

4

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

5

Гайдамака Світлана Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

9

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

6

Ващенко

Зінаїда Василівна

лікар

акушер-гінеколог з

діагностики та лікування безпліддя

6

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

   08:00-12:00

08:00-13:00

7

Кучеренко

Ганна Ігорівна

лікар

акушер-гінеколог

1

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

   08:00-12:00

08:00-13:00

8

Муравйова

Наталія Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

1

  відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

9

Галега

Валентина Іванівна

лікар акушер-гінеколог з невиношування вагітності

5

курси

курси

курси

 

курси

      курси

курси

10

Колотинський

Віктор Михайлович

лікар

акушер-гінеколог

2

  відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

11

Топчий

Алла Миколаївна

лікар

акушер-гінеколог

15

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

12

Мединська

Лариса Михайлівна

лікар

акушер-гінеколог

3

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

13

Антіпова

Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

3

08:00-12:00

12:00-16:00

Комишани

12:00-16:00

   08:00-12:00

08:00-13:00

14

Правдива Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

6

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

15

Веденєєв

Андрій Геннадійович

лікар

акушер-гінеколог

9

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

   08:00-12:00

 

 

16

Прилуцька

Оксана Сергіївна

 

лікар

акушер-гінеколог

7

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

   08:00-12:00

08:00-13:00

17

Яцик

Ірина Євгеніївна

лікар

акушер-гінеколог

7

  відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

18

Шахман Наталія Володимирівна.

лікар

акушер-гінеколог

6

_

_

_

_

_

курси

19

Котко Яна Олексіївна

лікар

акушер-гінеколог

7

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

20

Рожков Микола

Миколайович

лікар

акушер-гінеколог

2

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

 

 

 

   

 

"Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних" Херсонської міської ради, м. Херсон, вул. Комарова, 2

Условия использования материалов сайта tropinka.ks.ua
Частичное или полное использование материалов разрешается только при условии ссылки и/или прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на непосредственный адрес материала на Сайте. Ссылка/гиперссылка должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала. Размер шрифта ссылки или гиперссылки не должен быть меньше шрифта текста используемого материала. Ссылка/гиперссылка обязательна вне зависимости от полного либо частичного использования материалов. Использование фотографий Сайта возможно только при условии указания источника tropinka.ks.ua